Haber Detayı
19 Haziran 2021 - Cumartesi 16:36 Bu haber 763 kez okundu
 
BESLENMENİZİ DÜZENLEYEREK MUTLU BİR HAYAT VE SAĞLIKLI BİR BEDENE KAVUŞUN
SAĞLIKLI YAŞAM VE DİYET MERKEZİ AÇILDI
SAĞLIK Haberi
BESLENMENİZİ DÜZENLEYEREK MUTLU BİR HAYAT VE SAĞLIKLI BİR BEDENE KAVUŞUN

SADECE BESLENMENİZİ DÜZENLEYEREK MUTLU BİR HAYAT VE SAĞLIKLI BİR BEDENE KAVUŞUN


DİYETISYEN HEKİM BERNA DEMİR
SAĞLIKLI YAŞAM VE DİYET MERKEZİ AÇILDI

Beslenme, hayatımızın ilk evrelerinden beri süregelir ve yaşamımızın en önemli temel taşını oluşturur. Sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir fiziksel görüntü ve ruhsal dinginlik için dengeli beslenmek kuşkusuz çok önemli. Fakat her birimiz günlük hayatımızın temposu yüzünden  sağlığımıza pek dikkat etmiyor, hatta çoğu zaman bunun önemli olduğunun farkına bile varmıyoruz.

Sağlıklı yaşam ve diyet merkezimiz sizin için hem Sağlıklı beslenme ve Sağlıklı bir yaşam planı sunup, beslenme kaynaklı oluşan hastalıkların da tedavi imkanını sağlar..

Sunduğumuz bazı hizmetler:


Andulasyon terapi seansları
Spor, Sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazdır. Lakin kimimiz bazı fiziksel rahatsızlıklarımız sebebiyle, kimimizde spor için yeterli zaman ve enerji bulamadığımızdan, spor yapamıyoruz. Sunduğumuz andulasyon terapisi sayesinde sadece uzanıp gözlerinizi kapatarak bir kaç dakika içerisinde sağlıklı ve fit bir görünüme kavuşmak artık mümkün. Peki nedir bu Andulasyon terapisi? Andulasyon terapisi hem fiziksel hem de zihinsel dengeyi sağlayan bir sistem kombinasyonudur. Bu sebeple Andulasyon terapisi sadece fit bir görünümde değil, bir çok alanda da fayda sağlıyor.  Kronik ve akut ağrıların giderilmesinden, stres ve cinsel sorunlara kadar dayanan problemlere de çözüm olanakları sunuyor.

 

Sağlıklı zayıflama ve sağlıklı kilo alma

Oldukça sık duyduğumuz problemlerden biri de kilo almak ve vermek. Kimimiz kilo vermek istiyoruz ve bu sebeple hiç bir şey yememeyi tercih ediyoruz, kimimiz ise kilo almak için sürekli yiyoruz. Peki bu ne kadar doğru hiç düşündünüz mü?
Her insanın günlük olarak alması gereken besin miktarları vardır. Bu miktarları hiç almamak veya fazla ve dengesiz almak, insan vücudu için oldukça zararlıdır ve böyle dengesiz bir beslenme, ilerleyen dönemlerde çeşitli hastalıklara sebep olabilir. Sunduğumuz hizmetler sayesinde sağlıklı zayıflayabilir ve sağlıklı kilo alabilirsiniz. Unutmayın vücudunuz bir deneme tahtası değildir. Onu bilinçsizce ve hor kullanırsanız, çabucak yıpranır.

 

Gebelikte ve Emzirme döneminde beslenme

Her anne, çocuğunun beslenmesine ve sağlığına çok önem verir. Gebeliğin başladığı ilk andan itibaren Anne adayı artık iki kişiyi besleyecektir. Bu düşünce halk arasında yanlış bir eyleme yol açmıştır ve gebelik ve emzirme döneminde kadınların dengesiz ve kontrolsüz beslenmesine neden olmuştur. Dengesiz ve kontrolsüz beslenme de hamilelik döneminde bir sürü kilo alımına ve çeşitli sorunlara neden olmuştur. Diyetisyenimiz Berna Demir kontrolünde hazırlanan beslenme planı, anne ve çocuk için gün içerisindeki gerekli besin miktarının alınmasını ve daha sağlıklı iki beden ve daha sağlıklı bir ruh oluşumunu sağlar.

 

Yeme davranış bozukluğu

Anoreksia nevroza, Bulimiya nevroza ve Bing eating (tıkanırcasına yeme bozukluğu) gibi bazı yeme davranış bozuklukları günümüzde çok sık görünmekle birlikte hem bedensel hem de psikolojik olarak önemli problemlere sebep olur. Yeme davranış bozukluğu olan insanların tedavisine başlanılmadığında ciddi sağlık sorunları ve depresyon, anksiyete gibi bazı psikolojik rahatsızlıklar da ortaya çıkmaktadır. Diyetisyenimiz Berna Demir aracılığı ile tüm yeme davranış bozukluğu problemlerinizi çözebilir ve sağlıklı bir vücut ve sağlıklı bir zihinle yeni bir hayata başlayabilirsiniz.


Detoks programları

Günlük hayatımızda çok fazla Detoks diyeti, Detoks programı, Detoks ile zayıflama vs. gibi bir çok başlıkta Detoks kelimesi ile karşılaşıyoruz. Peki nedir bu Detoks programı?
Detoks programı, oluşturulmuş bir diyetle vücuttaki tüm toksinleri vücuttan atmayı hedefleyen ve yağ yaktıran bir programdır. Detoks programı sayesinde kendinizi hem daha sağlıklı ve dinç hem de ruhsal olarak iyileşmiş hissedeceksiniz. Sizde vücudunuzdaki ve ruhunuzda toksinlerden kurtularak daha sağlıklı ve daha zayıf bir görünüm elde etmek  ister misiniz?


O halde bizimle iletişime geçin ve daha sağlıklı bir hayata merhaba deyin.

0 537 254 38 04

Kaynak: Editör:
Etiketler: BESLENMENİZİ, DÜZENLEYEREK, MUTLU, BİR, HAYAT, VE, SAĞLIKLI, BİR, BEDENE, KAVUŞUN,
Yorumlar
Haber Yazılımı